Prohlášení o přístupnosti

Mateřská škola Břeclav, Břetislavova 6 s odloučeným pracovištěm Mateřská škola Břeclav, Slovácká 39 se zavazuje k zpřístupnění své webové stránky v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb. Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky msbretislavova.cz. Prohlášení o přístupnosti odpovídá vzoru stanovenému prováděcím aktem Evropské komise vydaným podle čl. 7 odst. 2 směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.

Stav souladu

Tyto webové stránky jsou částečně v souladu s normou ČSN EN 301 549 V1.1.2, z důvodu prvků nesouladu uvedených níže. Níže uvedený obsah není přístupný:

 • Některým obrázkům chybí vyplněný alternativní text v atributu alt.
 • Některé PDF jsou naskenované obrázky a neobsahují strojově zpracovatelný text.
 • Některé dokumenty jsou v uzavřeném formátu .docx, .xlsx nebo .pptx
 • Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány do formátu .zip

Prohlášení bylo vypracováno dne 1.1.2024.

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Chcete-li nás informovat o jakýchkoliv problémech z hlediska souladu, nebo chcete vyžádat informace a obsah, které jsou vyňaty z rozsahu působnosti směrnice, potom napište zprávu na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kontakt na editora webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu editora webu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rozmanitost aktivit, které mateřská škola nabízí, poskytuje dětem každodenní vyžití.

Rozmanitost aktivit,
které mateřská škola nabízí, poskytuje dětem každodenní vyžití.

Mateřská škola Břeclav, Břetislavova 6 s odloučeným pracovištěm Mateřská škola Břeclav, Slovácká 39

Mateřská škola Břeclav, Břetislavova 6 s odloučeným pracovištěm
Mateřská škola Břeclav, Slovácká 39

 • Sídlo školy: Břetislavova 6, Břeclav

 • Zřizovatel: Město Břeclav

 • Ředitelka školy: Lenka Čudová

 • Zástupkyně ředitelky: Jana Balgová

 • IČ: 49137158

 • Typ školy: celodenní

 • Provoz školy: PO-PÁ 6:30 - 16:30 h

 • Kapacita: 109 dětí

Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi

MŠ Břeclav, Břetislavova 6 - šablony OP JAK

Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi